• قوانین و مقررات  کاربر گرامی لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات وب سایت سورایران به دقت ملاحظه فرمایید.

  ورود کاربران به وب سایت سورایران هنگام استفاده از پروفایل شخصی و طرح‏های تشویقی ارائه شده توسط سورایران به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات سورایران است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش و خرید نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سورایران از سوی کاربر است.

  لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق های قبلی محسوب می شود.

  ماده ۱ توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های سورایران منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏ ها و سرویس‏ های سورایران تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

  ماده۲ مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات سایت اقدام نماید.

  ماده 3 کاربران برای عضویت در سایت مراجعه به قسمت عضویت سایت اقدام به ثبت نام نموده و اطلاعات اولیه خود را ثبت می کنند تبصره ۱

  تنها اشخاص حقیقی بالای 18 سال می توانند در سایت عضو شوند. تبصره ۲

  کاربر باید در حفظ و نگهداری نام کاربری و رمز عبور کوشا باشد، چنانچه نام کاربری را فراموش کند می‌تواند به قسمت فراموشی رمز عبور رفته و با وارد کردن ایمیل خود رمز عبور خود را دریافت نماید. تبصره ۳ کاربر می بایست آدرس پست الکترونیک و سایر اطلاعات خود را به طور صحیح وارد کند در غیر این صورت مسئولیت ثبت اشتباه بر عهده کاربر خواهد بود.

  تبصره ۴ عضویت کاربران در سایت سورایران رایگان است.

  تبصره ۵ کاربر عضو، پس از عضویت و اخذ نام کاربری و کلمه عبور، حق استفاده از سایت را دارد.

  ماده 4 سایت سورایران هیچگونه مسئولیتی در قبال مطالب موجود ، فایل های مخرب و ... لینک های خارجی موجود در سایت که ممکن است تبلیغاتی باشند را ندارد

  تبصره ۶ کاربر، مسئول حفظ و نگهداری تمام اطلاعات موجود در دستگاه های خود ( لپ تاپ ، موبایل ، تبلت ) می باشد.

  ماده 5 چنانچه مراکز فروش کالا و خدمات (تامین‌کننده) به هر نحوی از ارائه کالا و خدمات خودداری کنند، سورایران مسئولیتی در این زمینه ندارد و مسئولیت جبران خسارت بر عهده تامین کننده کالا و یا خدمات است

  تبصره 7 سایت سورایران هیچگونه مسئولیتی در قبال کیفیت، کمیت و شرایط کالا یا خدمات فروخته شده ندارد. ولی چنانچه کاربر از خدمات و یا کالای مورد نظر ناراضی باشد پس از اثبات ، مسئولیت جبران خسارت بر عهده تامین کننده کالا و یا خدمات است

  تبصره 8 پیگیری و پاسخگویی نسبت به خرید شما و ثبت امتیازحداکثر تا 24 ساعت مهلت خواهد بود و بعد از آن سورایران هیچ مسئولیتی در قبال هر گونه ادعایی نخواهد داشت

  تبصره 9 تمام هزینه های پرداخت شده توسط کاربر مستقیم به حساب تامین کننده واریز میگردد ، سور ایران هیچگونه مسئولیتی در قبال وجوه پرداختی ندارد

  ماده 6 اطلاعات زیر به منظور آگاهی در اختیار مشتریان قرار می گیرد:

  ۱-6: مشخصات و ویژگی های کامل کالا یا خدمات تخفیف گذاشته شده بر طبق قانون ۲-6 : مدت زمان اعتبار تخفیف ۳-6 : مشخص کردن کلیه هزینه های کالا یا خدمات که بر عهده مشتری می باشد. ۴-6 : هویت تامین کننده نام تجاری، نشانی و تلفن که تحت عنوان آن به فعالیت مشغول است. ۵-6 : مواردی که نیازمند حداقل افراد برای حد نصاب رسیدن خرید باشد

  ماده 7 کاربران میبایست در نگهداری از اطلاعات خود نهایت تلاش خود را انجام دهد چون در صورت استفاده از آن توسط غیر،سورایران هیچگونه مسئولیتی نمی پذیرد.

  ماده 8 کاربرانی که قصد ارسال نظر در سایت را دارند، حتما قوانین زیر را مد نظر داشته باشند: بدیهی است که اگر این قوانین در نظرات کاربری رعایت نشود، نظر وی تایید نخواهد شد و در نتیجه در سایت به نمایش در نخواهد آمد

  ۱-8 : مواردی که شامل تعریف کاراکتر مطلوب نمی شوند:

  – قرار دادن فضای خالی (Space) بیش از حد معمول

  – کشیدن حروف یا کلمات با استفاده از صفحه کلید

  – استفاده ی مکرر از یک حرف یا کلمه

  – بیان مطلب تکراری با نگارش متفاوت

  ۲-8 : جهت احترام به وقت بازدیدکنندگان سایت و نقدها، لازم است نویسندگان نقد مطالب غیر ضروری را در نقدشان حذف کرده و تا حد ممکن تنها مطالب ضروری و مفید را در نقدشان لحاظ کنند.

  3-8 : تنها نظراتی که با حروف و زبان فارسی نوشته شده باشند، امکان نمایش در سایت را دارند، لذا از نوشتن با حروف انگلیسی یا به زبان انگلیسی خودداری نمایید.

  ۴-8 : کاربران ارسال کننده نظر، موظف به استفاده از ادبیات محترمانه و عدم توهین به دیگر کاربران هستند، بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افرادی، باعث عدم تایید نظر کاربر می شود

  ۵-8 : تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند، لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانبدارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظر دهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد نمایید. هر کاربر تنها می تواند نظر خود را عنوان کند و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار نماید.

  ۶-8 : نام کاربری ارسال کنندگان نظر باید شامل نام و نام خانوادگی فرد با حروف فارسی باشد؛ لذا نظراتی که با نام کاربری غیر مجاز ارسال شده باشند، هرچند ناقض دیگر قوانین ذکر شده نباشند، تایید نخواهند شد.

  ۷-8 : ثبت اطلاعات ارتباطی شخصی، از جمله شماره تلفن یا آدرس ایمیل در قسمت نظرات ممنوع می باشد، لذا از ثبت اینگونه اطلاعات ارتباطی در نظرات خود خودداری نمایید.

  ۸-8 : کاربران نمی توانند مطالبی در خصوص امور مذهبی و سیاسی در تالار گفتگو قرار دهند در صورت مشاهده عضویت کاربر باطل خواهد شد.

  ماده 9 اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود خدمات سورایران به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود. همچنین سورایران مسئولیتی در قبال خرابی‌ها و یا عدم سرویس دهی ‌ به دلیل اختلال در سرویس اینترنت و سایر زیرساخت های مورد نیاز ندارد.

  ماده 10 تولید غیرقانونی، فروش و یا تجارت خدماتی که توسط سایت سورایران ارایه میگردد(مانند امتیاز و جوایز و...) ممنوع است و طبق مقررات قانونی با اقدام‌کننده آن برخورد می‌شود.

  ماده 11 تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، سورایران هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

  سورایران خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏ های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

  ماده 12 هر کاربر میتواند امتیاز خود را به کاربر عضو دیگر انتقال دهد و در صورت تبدیل امتیاز خود به جایزه قادر به معاوضه و یا کنسل کردن آن نخواهد بود و همچنین هیچ کاربری حق اهدا یا انتقال جایزه خود را پس از انتخاب به شخص دیگری نخواهد داشت و سور ایران هیچگونه مسئولیتی در برار خطای کاربر ندارد.

  تبصره 10 هر کاربر موظف به استفاده از امتیاز و جوایز خود در تاریخ های معین شده میباشد و در صورت عدم استفاده امتیاز کاربر صفر میگردد.