• ویژگی های سورایران


  وقتی صحبت از خانواده میشه یعنی حضور چندین نفر دور هم که وابسته به هم دیگه هستند. خانواده سورایران محلی است که هم فروشندگان، تولیدکنندگان و حتی صاحبین کسب و کارهای خانگی حضور دارند. در کنار آنها کاربران سایت مشغول بررسی کالاها و خدمات اند که بسته به نیاز و علاقه خود از مزایا و تخفیف هایی که صاحبین کسب و کار برای آنها در نظر گرفته اند استفاده کرده و محصول یا خدمت مورد نظر رو تهیه میکنند. ما در سور ایران تنها به یک سایت اکتفا نمی کنیم. سایت نقطه ی شروع ماست.

  گروه طراحی و مدیریت وبسایت با استفاده از آخرین تکنولوژی های حیطه نرم افزار و برنامه نویسی سعی کرده اند تا بستری مناسب را مهیا کنند تا تمامی نیازهای فروشندگان و خریداران عزیز در آن برطرف شود. سورایران در واقع سامانه ایست که در آن تبلیغات به شیوه ای نوین، هدفمند و با بازگشت طراحی و اجرا شده اند.

  امکاناتی که در این سایت بصورت یکپارچه جمع آوری و اجرا شده بگونه ای بوده تا خریداران را ترغیب به خرید محصولات مورد نیاز خود می کند.

  برای فروشندگان و صاحبین مشاغل و کسب و کارهای مختلف نیز مسیرهای بسیار راحت و سریع و ترغیب کننده ای جهت معرف و فروش محصولات در نظر گرفته شده است.

  ارائه فاکتور و پرداخت آنلاین هنگام فروش محصول از طریق سورایران، پلتفرم هوشمند مدیریت فروش ، مدیریت مشتری و ایجاد کمپین های فروش و تبلیغات هدفمند، امکان معرفی محصولات در فرشگاه مجازی فروشگاه در کنار صفحات مجازی نظیر اینستاگرام و لینک کردن محصول از این طریق به سایت اختصاصی فروشگاه و ایجاد اعتماد، صرفه جویی در وقت و هزینه و وجود پنل ارسال پیام به شیوه هدفمند و موثر تنها بخشی از قابلیهای بیشمار این سامانه می باشد.

  خریداران عزیز با خرید از طریق این سامانه وارد دنیایی از جوایز بیشمار و هیجان انگیز می شوند. بسته به علایق شخصی هر عضو در هر سن و سال، بسته های تشویقی و جوایز زیادی پیش روی افراد قرار می گیرد.

  ثبت نام خیلی راحته! هیچ کد تخفیفی وجود نداره و دردسر ساز نیست. فقط کد ملی شما کفایت می کنه. به هر فروشگاهی که دوست دارید تجربه خرید ازش رو داشته باشید سر بزنید و با ارائه کد ملی از تخفیف و پیشنهادات اون فروشگاه بهره مند شوید. تازه بعد از آن به ازای هر خرید و امتیازی که کسب می کنید سامانه به شما جوایزی تعلق میده که برگ برنده ماست. از اون جوایز غافل نشین چون همه در این خانواده برنده هستن